Novi častni član RD Slovenska Bistrica

Bodite prvi komentator! NOVICE

Na predlog predsednika RD Slovenska Bistrica Roberta Skrbineka in s potrdivijo na zboru vseh članov družine, smo v soboto, 21.03.2015, našega dolgoletnega funkcionarja, ekologa in velikega borca za čisto okolje,  ribiškega tovariša Franja Šeglja, razglasili za častnega člana RD Slovenska Bistrica. V 45 letih članstva je bil Franjo nagrajen z vsemi nagradami in priznanji, ki jih podeljuje RIBIŠKA ZVEZA SLOVENIJE, kakor tudi naša ribiška družina.
V tem trenutku v naših vrstah imamo tri častne člane in sicer:
IVAN FERK
ŠTEFAN GUMZEJ in
FRANJO ŠEGELJ

V želji, da bi čim več časa preživljali ob naših vodah, jih pozdravljamo z ribiškim pozdravom, DOBER PRIJEM!

Nazadnje urejano na0, 23.03.2015 15:10
(2 glasov)
Prebrano 2777 krat

Oddajte komentar

Prepričajte se, da vnesete vse obvezne podatke, označene z zvezdico (*). HTML koda ni dovoljena.