Ribolovni režim

Bodite prvi komentator! družina

RIBOLOVNI REŽIM

1. Dnevne ribolovnice veljajo za vse ribnike in odprte vode. Izjema je tekmovalna trasa Pragersko, kjer velja poseben režim.
  2. Ribnik Videž in Jernejček sta zaprta ob ponedeljkih in torkih. Ribniki na Pragerskem so odprti vse dni v tednu.
  3. Ribolov se izvaja od ene ure pred sončenim vzhodom do ene ure po sončnem zahodu, razen če ni drugače določeno. Na komercialnih ribnikih ni dovoljen nočni ribolov.

Cene dnevnih ribolovnih dovolilnic so:

KUPITE RIBIŠKE DOVOLINICE PREKO INTERNETA

Videž, Jernejček:

9€

Ujemi & spusti dodatna palica

7€

18€

V kolikor želi ribič loviti na več palic na način ujemi in vzemi, na komercialnih ribnikih, mora ob pričetku ribolova kupiti dovolilnico za vsako palico. Cena za te dovolilnice je ista, kot je navedeno zgoraj. Uporaba mreže čuvarice ni dovoljena. Licenc ujemi in spusti in ujemi in vzemi ni mogoče kombinirati.

Ribnik Gaj - Pragersko:

Način (največ 2 palici & krapolov)

0€ (5€)

10€

Ujemi & spusti – nočna dovolilnica

10€

Na ribniku Gaj – Pragersko velja za domače člane za dve palici vpis datuma v letno beličarsko dovolilnico. (Cena v oklepaju je za člane RD, ki nimajo ustrezne letne ribolovnice)

Ribnik Tekmovalna trasa - Pragersko:

0€ (5€)

9€

Na ribniku Tekmovalna trasa – Pragersko velja za domače člane vpis datuma v letno beličarsko dovolilnico. (Cena v oklepaju je za člane RD, ki nimajo ustrezne letne ribolovnice)

Vsi ostali ciprinidni revirji:

0€ (7€)

0€ (12€)

18€

Na ostalih ciprinidnih revirjih velja za domače člane vpis datuma v letno beličarsko dovolilnico.
(Cena v oklepaju je za člane RD, ki nimajo ustrezne letne ribolovnice)

Nočne dovolilnice Pragersko (ob kolibi in ob cesti v Brumečevem ribniku):

7€

Predatorji
(ob paketnem nakupum z dnevno dovolilnico za predatorje)

12€

Nočni ribolov za člane RD ni novoljen na beličarsko letno generalko.

Salmonidni revirji:

Način (muharjenje)

0€ (18€)

18€

Na salmonidnih revirjih velja za domače člane vpis datuma v letno salmonidno dovolilnico.

Črno jezero:

Način (muharjenje, umetna muha brez zalusti)

0€ (18€)

18€

Na Črnem jezeru velja za domače člane vpis datuma v letno salmonidno dovolilnico.
(Cena v oklepaju je za člane RD, ki nimajo ustrezne letne ribolovnice)

• Dnevni ulov na eno dovolilnico je naslednji: 1 krap do 5kg ali 1 amur ali 1 linj ali 5 belih rib ali 2,5 kg ribjega drobiža, v salmonidnih vodah 3 salmonide. Na ribniku Gaj-Pragersko velja režim ujemi in spusti, na Črnem jezeru velja režim ujemi in spusti s tem, da je dovoljen samo lov na umetno muho brez zalusti.
  • Dnevne dovolilnice se nabavijo v kolibah na ribnikih pri čuvajih ali na drugih naših prodajnih mestih.
  • Ribolov brez dnevne dovolilnice NI DOVOLJEN.
  • Ribnika Videž in Jernejček se okvirno zapreta 18. oktobra
  • Neupoštevanje teh določil se zaračuna na licu mesta in sicer z trojno ceno najdražje dnevne dovolilnice in z odvzemom plena in ribiške opreme.
  • Vsak obiskovalec mora upoštevati zgoraj navedena določila, dolžan pa je tudi aktivno sodeluje pri skrbi za čistočo okolje.

Nazadnje urejano na1, 14.10.2016 13:57
(0 glasov)
Prebrano 8160 krat

Oddajte komentar

Prepričajte se, da vnesete vse obvezne podatke, označene z zvezdico (*). HTML koda ni dovoljena.